Life is wonderful | Loveshoot Groningen
In september trouwen Jantien & Willem. Afgelopen zondag namen we, qua fotografie, alvast een voorschot op de grote dag. Samen met hun 2 kleine mannetjes uiteraard!
Wat een mazzel hadden we met het weer. ’s Ochtends trokken er nog flinke buien over Groningen. Daar was tijdens de fotosessie gelukkig niets meer van te merken.
Behalve dan dat Maxim het niet kon laten om met z’n mooie witte sneakers in de plassen te stampen. Want, zeg nou zelf, wat is er nou leuker dan dat?!
Tijdens het wandelen en stokken verzamelen hebben we mooie plekken op gezocht in het Stadspark om de foto’s te maken. Het Stadspark is toch wel een van mijn favorieten voor locatiefotografie in de stad. Het was een relaxte middag! Ik kijk met veel plezier uit naar de trouwdag!
4 reacties
chantal
wauw, deze foto`s zien er al erg leuk uit.
`t is een leuk voorproefje op de echte dag…..
Mar
Wat een aardig idee, een pre-wedding shoot. Prachtig licht in het Stadspark Groningen. Mooie fotosessie.
villananami
oooh die foto met de jeansbenen is zo tof!
die zou ik uitvergroot in de woonkamer hangen.
Deborah
Dank voor de reacties! Leuk om te lezen 😀