ons

Verhuisd!

Jaaaaa, hallo! Daar zijn we weer! Sjonge jonge, twee maanden geleden sinds mijn laatste blog. We zijn weer in de lucht!
Inmiddels heeft een groot deel van de spullen een plekje gevonden en is er flink geklust.

Huis

Wat we dan zoal deden in de afgelopen maand? Naast de gebruikelijke dingen zoals schoonmaken en sauzen, deden de Wouter en de klus-meneren het grote werk. Al het enkel glas werd vervangen voor dubbel glas, er werd een nieuwe pui geplaatst in de woonkamer en eentje in de bijkeuken. Van een grote slaapkamer werden er twee gemaakt, inclusief nieuwe zolder. We begonnen met het isoleren van de bovenverdieping. De dakkapel werd vervangen en er werden drie nieuwe radiatoren geplaatst.

Wat een verschil!

Nu waren we natuurlijk wel een beetje verwend. We gingen namelijk van een tussenwoning uit de jaren 90 naar een huis uit de jaren 70.
Dat was wel te merken qua temperatuur. We hebben vaak gedacht aan het oude dametje dat hier heeft gewoond. Want. Wat. Was. Het. Koud!
In de bijkeuken was het vorige week 7 graden. Overdag. Vandaag is de laatste radiator aangesloten. Zo fijn, een warm huis.
We zijn nog lang niet klaar hoor, het is echt een ‘meer jaren project’. Maar voor wat we nu gaan aanpakken hebben we al een groot deel achter de rug.
Ja, en dan gaat het een beetje kriebelen. Het is tenslotte al januari. Kijk, maar eens mee.
Daar achter dat hekje…

Dorpsstraat 35 9

Ligt dit: 200 m2 moestuin to be.

moestuin

Hier was het onder andere om te doen hè, die hele verhuizing.
Van een moestuin in de stad, naar het echte werk. Dus. Gelukkig is het nog maar januari.
En zijn er heel veel leuke boeken, zoals deze, van die leuke Belgische Madame.

14 reacties

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *